Nu ești ceea ce aduni egoist, ci ceea ce dăruiești și ceea ce construiești dincolo de tine însuți.
Săptămâna aceasta este despre recunoștință, despre bucuria de a vedea cum ceea ce am dat și ceea ce am creat prinde viață și se întoarce sub formă de împlinire.
Creați, dăruiți, lăsați urme. Restul e doar zgomot. 🙏
În antiteză, să ascultăm cântecul celor de la "Doi Bătrâni", să învățăm să umplem un gol prin ceea ce dăruim.
https://www.youtube.com/watch?v=KLajOcuBONs&list=RDKLajOcuBONs&start_radio=1
0 aprecieri
0 comentarii
Comentarii (0)
Nu există comentarii încă. Fii primul care începe discuția!